Selectie Duitsland EK 2016

Selectie Duitsland EK 2016

Doelmannen: Manuel Neuer (Bayern München), Marc-André ter Stegen (Barcelona), Bernd Leno (Bayer Leverkusen).

Verdedigers: Jerome Boateng (Bayern Munich), Mats Hummels (Borussia Dortmund), Emre Can (Liverpool), Jonas Hector (Cologne), Benedikt Howedes (Schalke), Shkodran Mustafi (Valencia) en Jonathan Tah van Bayer Leverkusen vervangt de tijdens de voorbereiding geblesseerd geraakte Antonio Rudiger (Roma).

Middenvelders: Sami Khedira (Juventus), Toni Kroos (Real Madrid), Mesut Özil (Arsenal), Julian Draxler (Wolfsburg), Bastian Schweinsteiger (Manchester United), Joshua Kimmich (Bayern München), Julian Weigl (Borussia Dortmund), Leroy Sané (Schalke).

Aanvallers: Lukas Podolski (Galatasaray), Thomas Müller (Bayern München), Mario Gomez (Beşiktaş), Mario Götze (Bayern München), André Schürrle (Wolfsburg).

Speelschema van Duitsland

Duitsland is ingedeeld in Groep C en spelen daarin de volgende wedstrijden:

12 juni 2016 om 21:00 uur: Duitsland- Oekraïne (in Villeneuve-d’Ascq)
16 juni 2016 om 21:00 uur: Duitsland – Polen (in Saint-Denis)
21 juni om 18:00 uur: Noord-Ierland – Duitsland (in Parijs)

Stand in groep C

DatumNL TijdSpeelstadGroepWedstrijdUitslagKaarten
14-06-201817:00Moskou (Loezjniki)ARusland – Saoudi-Arabië
15-06-201814:00JekaterinenburgAEgypte – Uruguay
15-06-201817:00Sint-PetersburgBMarokko – Iran
15-06-201820:00SotsjiBPortugal – Spanje
16-06-201812:00KazanCFrankrijk – Australië
16-06-201815:00Moskou (Spartak)DArgentinië – IJsland
16-06-201818:00SaranskCPeru – Denemarken
16-06-201821:00KaliningradDKroatië – Nigeria
17-06-201814:00SamaraECosta Rica – Servië
17-06-201817:00Moskou (Loezjniki)FDuitsland – Mexico
17-06-201820:00Rostov a/d DonEBrazilië – Zwitserland
18-06-201814:00Nizjni NovgorodFZweden – Zuid-Korea
18-06-201817:00SotsjiGBelgië – Panama
18-06-201820:00VolgogradGTunesië – Engeland
19-06-201814:00Moskou (Spartak)HPolen – Senegal
19-06-201817:00SaranskHColombia – Japan
19-06-201820:00Sint-PetersburgARusland – Egypte
20-06-201814:00Moskou (Loezjniki)BPortugal – Marokko
20-06-201817:00Rostov a/d DonAUruguay – Saoudi-Arabië
20-06-201820:00KazanBIran – Spanje
21-06-201814:00JekaterinenburgCFrankrijk – Peru
21-06-201817:00SamaraCDenemarken – Australië
21-06-201820:00Nizjni NovgorodDArgentinië – Kroatië
22-06-201814:00Sint-PetersburgEBrazilië – Costa Rica
22-06-201817:00VolgogradDNigeria – IJsland
22-06-201820:00KaliningradEServië – Zwitserland
23-06-201814:00Moskou (Spartak)GBelgië – Tunesië
23-06-201817:00SotsjiFDuitsland – Zweden
23-06-201820:00Rostov a/d DonFZuid-Korea – Mexico
24-06-201814:00Nizjni NovgorodGEngeland – Panama
24-06-201817:00JekaterinenburgHJapan – Senegal
24-06-201820:00KazanHPolen – Colombia
25-06-201816:00SamaraAUruguay – Rusland
25-06-201816:00VolgogradASaoudi-Arabië – Egypte
25-06-201820:00SaranskBIran – Portugal
25-06-201820:00KaliningradBSpanje – Marokko
26-06-201816:00Moskou (Loezjniki)CDenemarken – Frankrijk
26-06-201816:00SotsjiCAustralië – Peru
26-06-201820:00Sint-PetersburgDNigeria – Argentinië
26-06-201820:00Rostov a/d DonDIJsland – Kroatië
27-06-201816:00KazanFZuid-Korea – Duitsland
27-06-201816:00JekaterinenburgFMexico – Zweden
27-06-201820:00Moskou (Spartak)EServië – Brazilië
27-06-201820:00Nizjni NovgorodEZwitserland – Costa Rica
28-06-201816:00VolgogradHJapan – Polen
28-06-201816:00SamaraHSenegal – Colombia
28-06-201820:00KaliningradGEngeland – België
28-06-201820:00SaranskGPanama – Tunesië