EK 2016 Poules

Hieronder een overzicht van alles zes poules van het EK 2016 in Frankrijk.

Wil je het hele schema bekijken? Het volledige speelschema EK 2016 vind je hier.

Uitslagen

Uitslagen van alle wedstrijden:

DatumNL TijdSpeelstadWedstrijdUitslagKaarten
10-07-201820:00Sint-PetersburgWinnaar kwartfinale 1 –
Winnaar kwartfinale 2
11-07-201820:00Moskou (Loezjniki)Winnaar kwartfinale 3 –
Winnaar kwartfinale 4
DatumNL TijdSpeelstadWedstrijdUitslagKaarten
06-07-201816:00Nizjni NovgorodWinnaar achtste finale 1 –
Winnaar achtste finale 2
06-07-201820:00KazanWinnaar achtste finale 5 –
Winnaar achtste finale 6
07-07-201816:00SamaraWinnaar achtste finale 7 –
Winnaar achtste finale 8
07-07-201820:00SotsjiWinnaar achtste finale 3 –
Winnaar achtste finale 4
DatumNL TijdSpeelstadGroepWedstrijdUitslagKaarten
14-06-201817:00Moskou (Loezjniki)ARusland – Saoudi-Arabië
15-06-201814:00JekaterinenburgAEgypte – Uruguay
15-06-201817:00Sint-PetersburgBMarokko – Iran
15-06-201820:00SotsjiBPortugal – Spanje
16-06-201812:00KazanCFrankrijk – Australië
16-06-201815:00Moskou (Spartak)DArgentinië – IJsland
16-06-201818:00SaranskCPeru – Denemarken
16-06-201821:00KaliningradDKroatië – Nigeria
17-06-201814:00SamaraECosta Rica – Servië
17-06-201817:00Moskou (Loezjniki)FDuitsland – Mexico
17-06-201820:00Rostov a/d DonEBrazilië – Zwitserland
18-06-201814:00Nizjni NovgorodFZweden – Zuid-Korea
18-06-201817:00SotsjiGBelgië – Panama
18-06-201820:00VolgogradGTunesië – Engeland
19-06-201814:00Moskou (Spartak)HPolen – Senegal
19-06-201817:00SaranskHColombia – Japan
19-06-201820:00Sint-PetersburgARusland – Egypte
20-06-201814:00Moskou (Loezjniki)BPortugal – Marokko
20-06-201817:00Rostov a/d DonAUruguay – Saoudi-Arabië
20-06-201820:00KazanBIran – Spanje
21-06-201814:00JekaterinenburgCFrankrijk – Peru
21-06-201817:00SamaraCDenemarken – Australië
21-06-201820:00Nizjni NovgorodDArgentinië – Kroatië
22-06-201814:00Sint-PetersburgEBrazilië – Costa Rica
22-06-201817:00VolgogradDNigeria – IJsland
22-06-201820:00KaliningradEServië – Zwitserland
23-06-201814:00Moskou (Spartak)GBelgië – Tunesië
23-06-201817:00SotsjiFDuitsland – Zweden
23-06-201820:00Rostov a/d DonFZuid-Korea – Mexico
24-06-201814:00Nizjni NovgorodGEngeland – Panama
24-06-201817:00JekaterinenburgHJapan – Senegal
24-06-201820:00KazanHPolen – Colombia
25-06-201816:00SamaraAUruguay – Rusland
25-06-201816:00VolgogradASaoudi-Arabië – Egypte
25-06-201820:00SaranskBIran – Portugal
25-06-201820:00KaliningradBSpanje – Marokko
26-06-201816:00Moskou (Loezjniki)CDenemarken – Frankrijk
26-06-201816:00SotsjiCAustralië – Peru
26-06-201820:00Sint-PetersburgDNigeria – Argentinië
26-06-201820:00Rostov a/d DonDIJsland – Kroatië
27-06-201816:00KazanFZuid-Korea – Duitsland
27-06-201816:00JekaterinenburgFMexico – Zweden
27-06-201820:00Moskou (Spartak)EServië – Brazilië
27-06-201820:00Nizjni NovgorodEZwitserland – Costa Rica
28-06-201816:00VolgogradHJapan – Polen
28-06-201816:00SamaraHSenegal – Colombia
28-06-201820:00KaliningradGEngeland – België
28-06-201820:00SaranskGPanama – Tunesië
DatumNL TijdSpeelstadWedstrijdUitslagKaarten
14-07-201816:00Sint-PetersburgVerliezer halve finale 1 –
Verliezer halve finale 2
Groep AGroep BGroep CGroep D
NederlandDuitslandFrankrijkEngeland
NoorwegenZwedenIJslandSchotland
DenemarkenItaliëOostenrijkSpanje
BelgiëRuslandZwitserlandPortugal
DatumSpeelstadThuisUitUitslagTickets
3 augustus 2017 om 18:00 uurBredaDenemarken*Oostenrijk0 - 0 *WNSTickets kopen
3 augustus 2017 om 20:45 uurEnschedeNederlandEngeland3 - 0Tickets kopen