EK 2016 Poules

Hieronder een overzicht van alles zes poules van het EK 2016 in Frankrijk.

Wil je het hele schema bekijken? Het volledige speelschema EK 2016 vind je hier.

Uitslagen

Uitslagen van alle wedstrijden:

DatumNL TijdSpeelstadWedstrijdUitslag
10-07-201820:00Sint-PetersburgFrankrijk - België1 - 0
11-07-201820:00Moskou (Loezjniki)Kroatië - Engeland2 - 1
DatumNL TijdSpeelstadWedstrijdUitslag
06-07-201816:00Nizjni NovgorodUruguay - Frankrijk0 - 2
06-07-201820:00KazanBrazilië - België1 - 2
07-07-201816:00SamaraZweden - Engeland0 - 2
07-07-201820:00SotsjiRusland - Kroatië*2 - 2 *WNS (3-4)
DatumNL TijdSpeelstadGroepWedstrijdUitslag
14-06-201817:00Moskou (Loezjniki)ARusland – Saoudi-Arabië5 - 0
15-06-201814:00JekaterinenburgAEgypte – Uruguay0 - 1
15-06-201817:00Sint-PetersburgBMarokko – Iran0 - 1
15-06-201820:00SotsjiBPortugal – Spanje3 - 3
16-06-201812:00KazanCFrankrijk – Australië2 - 1
16-06-201815:00Moskou (Spartak)DArgentinië – IJsland1 - 1
16-06-201818:00SaranskCPeru – Denemarken0 - 1
16-06-201821:00KaliningradDKroatië – Nigeria2 - 0
17-06-201814:00SamaraECosta Rica – Servië0 - 1
17-06-201817:00Moskou (Loezjniki)FDuitsland – Mexico0 - 1
17-06-201820:00Rostov a/d DonEBrazilië – Zwitserland1 - 1
18-06-201814:00Nizjni NovgorodFZweden – Zuid-Korea1 - 0
18-06-201817:00SotsjiGBelgië – Panama3 - 0
18-06-201820:00VolgogradGTunesië – Engeland1 - 2
19-06-201814:00Moskou (Spartak)HPolen – Senegal1 - 2
19-06-201817:00SaranskHColombia – Japan1 - 2
19-06-201820:00Sint-PetersburgARusland – Egypte3 - 1
20-06-201814:00Moskou (Loezjniki)BPortugal – Marokko1 - 0
20-06-201817:00Rostov a/d DonAUruguay – Saoudi-Arabië1 - 0
20-06-201820:00KazanBIran – Spanje0 - 1
21-06-201814:00JekaterinenburgCFrankrijk – Peru1 - 0
21-06-201817:00SamaraCDenemarken – Australië1 - 1
21-06-201820:00Nizjni NovgorodDArgentinië – Kroatië0 - 3
22-06-201814:00Sint-PetersburgEBrazilië – Costa Rica2 - 0
22-06-201817:00VolgogradDNigeria – IJsland2 - 0
22-06-201820:00KaliningradEServië – Zwitserland1 - 2
23-06-201814:00Moskou (Spartak)GBelgië – Tunesië5 - 2
23-06-201817:00SotsjiFDuitsland – Zweden2 - 1
23-06-201820:00Rostov a/d DonFZuid-Korea – Mexico1 - 2
24-06-201814:00Nizjni NovgorodGEngeland – Panama6 - 1
24-06-201817:00JekaterinenburgHJapan – Senegal2 - 2
24-06-201820:00KazanHPolen – Colombia0 - 3
25-06-201816:00SamaraAUruguay – Rusland3 - 0
25-06-201816:00VolgogradASaoudi-Arabië – Egypte2 - 1
25-06-201820:00SaranskBIran – Portugal1 - 1
25-06-201820:00KaliningradBSpanje – Marokko2 - 2
26-06-201816:00Moskou (Loezjniki)CDenemarken – Frankrijk0 - 0
26-06-201816:00SotsjiCAustralië – Peru0 - 2
26-06-201820:00Sint-PetersburgDNigeria – Argentinië1 - 2
26-06-201820:00Rostov a/d DonDIJsland – Kroatië1 - 2
27-06-201816:00KazanFZuid-Korea – Duitsland2 - 0
27-06-201816:00JekaterinenburgFMexico – Zweden0 - 3
27-06-201820:00Moskou (Spartak)EServië – Brazilië0 - 2
27-06-201820:00Nizjni NovgorodEZwitserland – Costa Rica2 -2
28-06-201816:00VolgogradHJapan – Polen0 - 1
28-06-201816:00SamaraHSenegal – Colombia0 - 1
28-06-201820:00KaliningradGEngeland – België0 - 1
28-06-201820:00SaranskGPanama – Tunesië1 - 2
DatumNL TijdSpeelstadWedstrijdUitslag
14-07-201816:00Sint-PetersburgBelgië - Engeland2 - 0
Groep AGroep BGroep CGroep D
NederlandDuitslandFrankrijkEngeland
NoorwegenZwedenIJslandSchotland
DenemarkenItaliëOostenrijkSpanje
BelgiëRuslandZwitserlandPortugal
DatumSpeelstadThuisUitUitslagTickets
3 augustus 2017 om 18:00 uurBredaDenemarken*Oostenrijk0 - 0 *WNSTickets kopen
3 augustus 2017 om 20:45 uurEnschedeNederlandEngeland3 - 0Tickets kopen