Meeste interlands Nederlands elftal aller tijden

Een veel voorkomende vraag bij de pubquiz maar ook gewoon leuk om te weten: welke speler van Nederland heeft de meeste wedstrijden gespeeld voor het Nederlands elftal? Het antwoord is Wesley Sneijder, met maar liefst 134 interland wedstrijden. Maar wie hebben na Sneijder de meeste wedstrijden in het shirt van Oranje gespeeld? Hieronder de lijst met de 15 spelers met de meeste interlands voor het Nederlands elftal aller tijden.

Meeste interlands Nederland

#SpelerAantal capsAantal minuten
1Wesley Sneijder1349811
2Edwin van der Sar13011463
3Frank de Boer1129271
4Rafael van der Vaart1096938
5Giovanni van Bronckhorst1068215
6Daley Blind1068944
7Dirk Kuijt1046875
8Robin van Persie1027317
9Phillip Cocu1018001
10Arjen Robben967394
11Georginio Wijnaldum916601
12Memphis Depay906729
13John Heitinga877031
14Clarence Seedorf875982
15Marc Overmars865755
Laatst bijgewerkt op 28 maart 2024. Dikgedrukt is nog actieve speler

Van bovenstaande lijst zijn Memphis Depay, Georginio Wijnaldum en Daley Blind nog actief en kunnen nog klimmen op de lijst met meeste interlands voor Nederland. Wellicht al tijdens de voorbereiding op het EK 2024 voetbal, waar Oranje zich voor gekwalificeerd heeft.

Hieronder het programma van het Nederlands elftal op het EK 2024: