Speelschema EK 2024 per speelstad

Onderstaande speelschema van het EK 2024 geeft een duidelijk overzicht van alle wedstrijden op het EK 2024 voetbal per speelstad en stadion. Wil je liever het speelschema per groep of op datum gesorteerd bekijken? Dat kan:

Speelschema EK 2024 per speelstad

Hieronder het speelschema ingedeeld op speelstad.

SpeelstadDagDatumTijdThuisUitGroepUitslag
BerlijnZa.15 juni 202418.00
Spanje
Kroatië
B
BerlijnVr.21 juni 202418.00
Polen
Oostenrijk
D
BerlijnDi.25 juni 202418.00
Nederland
Oostenrijk
D
BerlijnZa.29 juni 202418.002A2B1/8 finale
BerlijnZa.6 juli 202421.001/4 finale
BerlijnZo.14 juli 202421.00finale
DortmundZa.15 juni 202421.00
Italië
Albanië
B
DortmundDi.18 juni 202418.00
Turkije
Georgië
F
DortmundZa.22 juni 202418.00
Turkije
Portugal
F
DortmundDi.25 juni 202418.00
Frankrijk
Polen
D
DortmundZa.29 juni 202421.001A2C1/8 finale
DortmundWo.10 juli 202421.001/2 finale
DüsseldorfMa.17 juni 202421.00
Oostenrijk
Frankrijk
D
DüsseldorfVr.21 juni 202415.00
Slowakije
Oekraïne
E
DüsseldorfMa.24 juni 202421.00
Albanië
Spanje
B
DüsseldorfMa.1 juli 202418.002D2E1/8 finale
DüsseldorfZa.6 juli 202418.001/4 finale
FrankfurtMa.17 juni 202418.00
België
Slowakije
E
FrankfurtDo.20 juni 202418.00
Denemarken
Engeland
C
FrankfurtZo.23 juni 202421.00
Zwitserland
Duitsland
A
FrankfurtWo.26 juni 202418.00
Slowakije
Roemenië
E
FrankfurtMa.1 juli 202421.001F3A/B/C1/8 finale
GelsenkirchenZo.16 juni 202421.00
Servië
Engeland
C
GelsenkirchenDo.20 juni 202421.00
Spanje
Italië
B
GelsenkirchenWo.26 juni 202421.00
Georgië
Portugal
F
GelsenkirchenZo.30 juni 202418.001C3D/E/F1/8 finale
HamburgZo.16 juni 202415.00
Polen
Nederland
D
HamburgWo.19 juni 202415.00
Kroatië
Albanië
B
HamburgZa.22 juni 202415.00
Georgië
Tsjechië
F
HamburgWo.26 juni 202421.00
Tsjechië
Turkije
F
HamburgVr.5 juli 202421.001/4 finale
KeulenZa.15 juni 202415.00
Hongarije
Zwitserland
A
KeulenWo.19 juni 202421.00
Schotland
Zwitserland
A
KeulenZa.22 juni 202421.00
België
Roemenië
E
KeulenDi.25 juni 202421.00
Engeland
Slovenië
C
KeulenZo.30 juni 202421.001B3A/D/E/F1/8 finale
LeipzigDi.18 juni 202421.00
Portugal
Tsjechië
F
LeipzigVr.21 juni 202421.00
Nederland
Frankrijk
D
LeipzigMa.24 juni 202421.00
Kroatië
Italië
B
LeipzigDi.2 juli 202421.001D2F1/8 finale
MünchenVr.14 juni 202421.00
Duitsland
Schotland
A
MünchenMa.17 juni 202415.00
Roemenië
Oekraïne
E
MünchenDo.20 juni 202415.00
Slovenië
Servië
C
MünchenDi.25 juni 202421.00
Denemarken
Servië
C
MünchenDi.2 juli 202418.001E3A/B/C/D1/8 finale
MünchenDi.9 juli 202421.001/2 finale
StuttgartZo.16 juni 202418.00
Slovenië
Denemarken
C
StuttgartWo.19 juni 202418.00
Duitsland
Hongarije
A
StuttgartZo.23 juni 202421.00
Schotland
Hongarije
A
StuttgartWo.26 juni 202418.00
Oekraïne
België
E
StuttgartVr.5 juli 202418.001/4 finale