Daley Blind zesde op de lijst van meeste interlands Nederland aller tijden

Daley Blind heeft vanavond zijn 104e interland voor Nederland gespeeld en komt daarmee naast Dirk Kuijt op de lijst van meeste interlands voor Nederland aller tijden. Wesley Sneijder is nog steeds de recordinternational en voert deze lijst aan met 134 wedstrijden voor Oranje.

Doordat Nederland zich gekwalificeerd heeft voor het EK 2024 voetbal in Duitsland is de verwachting dat er nog wel wat caps bijkomen gaan.

Hieronder de lijst met meeste interlands voor het Nederlands elftal. Voor meer cijfers over deze EK kwalificatie, zie ook de statistieken EK 2024.

#SpelerAantal capsAantal minuten
1Wesley Sneijder1349811
2Edwin van der Sar13011463
3Frank de Boer1129271
4Rafael van der Vaart1096938
5Giovanni van Bronckhorst1068215
6Daley Blind1068944
7Dirk Kuijt1046875
8Robin van Persie1027317
9Phillip Cocu1018001
10Arjen Robben967394
11Georginio Wijnaldum916601
12Memphis Depay906729
13John Heitinga877031
14Clarence Seedorf875982
15Marc Overmars865755
Laatst bijgewerkt op 28 maart 2024. Dikgedrukt is nog actieve speler
Geschreven door:

Als sportjournalist volg ik alle grote voetbaltoernooien zoals het EK voetbal 2024 en het WK 2026. Op ek2024duitsland.nl publiceer ik al het nieuws omtrent het EK 2024 in Duitsland en het Nederlands elftal. Daarnaast bundel ik alle informatie die beschikbaar is over het toernooi op deze website. Hiermee is dit de meest volledige en actuele website over het EK 2024 van Nederland en België.

Plaats een reactie